27.02.2021 13:42 776,174 návštev
Navigácia
Index
Download
Fotogaléria
Fórum
Odkazy
Vyhľadávanie
Kontakt
Témy fóra
Najnovšie témy
Aktualizácie trate Ž...
žsr150
Zoznam herných serve...
Aktivity k trati ŽSR...
Najhorúcejšie témy
žsr150 [13]
Aktualizácie trat... [12]
Zoznam herných se... [0]
Aktivity k trati ... [0]
Adsense
Čítať tému
RailMan :: Train Simulator :: ŽSR 150
 Vytlačiť tému
žsr150
MaJkEe
#1 Vytlačiť príspevok
Pridané 10.04.2012 10:32
Novice

Príspevkov: 1
Založený: 04.11.11

prosim vas čo mam robiť ked mi msts s traťou 150 padne pri jazde ????? prosim poradte Smile

nyxy71
#2 Vytlačiť príspevok
Pridané 29.05.2012 17:28
Novice

Príspevkov: 2
Založený: 14.01.11

MaJkEe napísal:
prosim vas čo mam robiť ked mi msts s traťou 150 padne pri jazde ????? prosim poradte Smile

to je žalostne málo informácií aby Ti niekto pomohol , treba napísať za akých okolností Ti to spadne , čo najbližšie popísať situáciu , či sú niejaké hlášky , alebo nie ....

nyxy71
#3 Vytlačiť príspevok
Pridané 29.05.2012 17:38
Novice

Založený: 14.01.11

Ahojte , aj ja mám jeden problém ak by niekto vedel poradiť bol by som vďačný : V Úľanoch mi stále spadne msts , ale vždy po odpískaní keď mám odchod smerom na Levice , robí to ak mám nastavené leto jasno , nastavil som podzim a všetko šlo bez problémov , zdá sa mi , že to súvisí z prechodom noc/deň , ale neviem ako zistím v čom je presne problém , či je to niejaká textúra ..... spadne to bez hlášky .... ak by niekto vedel .... ĎAKUJEM .....

RailMan
#4 Vytlačiť príspevok
Pridané 07.06.2012 23:15
Administrator

Príspevkov: 14
Založený: 28.11.10

V tých Uľanoch to spadne pri voľnej jazde alebo v aktivite a aké vlaky sú v stanici? Skús to vo voľnej jazde a ak je to možné tak skús posunúť prechod noc/deň niekde na traťovú koľaj. lebo stýmto som sa zatiaľ stretol len v úseku V.Kozmálovce-Tlmače. S inými úsekmi zatiaľ neboli problémy. Ak sa ti to už podarilo odstrániť, tak napíš aj pre ostatných v čom bol problém....

Ivo
#5 Vytlačiť príspevok
Pridané 27.12.2020 21:11
Novice

Založený: 24.12.20

Dobrý den, prosimvás, proč stále nelze stáhnout nic z tratě 150? A to ani na Chromu, ani na Edge?

RailMan
#6 Vytlačiť príspevok
Pridané 28.12.2020 15:11
Administrator

Z dôvodu poruchy servera, kde boli umiestnené downloady je sťahovanie súborov nefunkčné...

Due to a failure on the server where the downloads were located, downloading of the files is not working.
Upravil RailMan dňa 28.12.2020 22:16

Ivo
#7 Vytlačiť príspevok
Pridané 29.12.2020 08:54
Novice

Založený: 24.12.20

A prosím VÁS, bude tento problém v brzké době opraven?

RailMan
#8 Vytlačiť príspevok
Pridané 29.12.2020 22:22
Administrator

Ľutujem, ale zatiaľ nie. Upravená trať pre ORTS bude dostupná onedlho na inej stránke. Pre pôvodnú trať budem musieť nájsť úložisko.

danci
#9 Vytlačiť príspevok
Pridané 09.01.2021 08:27

Novice

Príspevkov: 4
Založený: 21.04.20

Tak som sa rozhodol aj ja prispieť do plénu. Grin

Z dôvodu poruchy servera, kde boli umiestnené downloady je sťahovanie súborov nefunkčné...

tak schválne som to išiel overiť a naozaj nejde. inštalačný súbor (exe), ani ostatné súbory k trati (.bin) stiahnúť nejdú

Upravená trať pre ORTS bude dostupná onedlho na inej stránke. Pre pôvodnú trať budem musieť nájsť úložisko.

čo sa týka tej verzie pre orts, ja mám všetky trate v ORTS vrátane tej Vašej (žsr150) a fungujú mi bezpreblémovo, neviem ako to ide ostatným. čisto zo zvedavosti: čo bude v orts verzii nové. Grin

A prosím VÁS, bude tento problém v brzké době opraven?

Ja túto trať stále mám, akurát už nieje v podobe exe + bin1,2,3,4, trať mám už len v zložkovej podobe. (naištalovanú v orts)

Ak by niekto chcel, som ochotný mu túto trať poskytnúť cez e-mail alebo iným spôsobom. samozrejme, tento krok by musel najprv schváliť pán autor(RailMan)

RailMan
#10 Vytlačiť príspevok
Pridané 12.01.2021 23:38
Administrator

V trati sú opravené nefunkčné návestidlá v Žiari a vo výhybniach, nejaké porasty čo trčali do profilu a opravená cesta a nadjazd v Žiari.
Trať bude na stiahnutie u Taxa http://xtrain.alsat.sk/msts/routes/routes.htm. Už tam mala byť ale ujo Tax nejak mešká. Zatiaľ môžete trať kľudne ďalej poskytnúť.
Pracujem na nových archívoch mašiniek a skúsim to niekam umiestniť.

danci
#11 Vytlačiť príspevok
Pridané 13.01.2021 11:10

Novice

RailMan: Dobrý deň, všimol som si že nefungujú ani downloady na rušne a vozne, myslím že chyba je v tom že úložisko na ktoré ste nahrali Vaše diela (trať, vozne, rušne) ukončilo svoju službu a tým pádom sú downloady nefunkčné.
Možno by stačilo trať aj s modelmi presunúť na iné úložisko a zmeniť link na stránke. Frown
skúsim to niekam umiestniť.

Čo bude s downloadmi na tejto stránke? resp. čo sa stane s touto stránkov ked premiestnite dovnloady?

Ďakujem za odpovede a prajem pekný deň.
Dano

RailMan
#12 Vytlačiť príspevok
Pridané 16.01.2021 13:41
Administrator

Na stránke by sa nemalo zmeniť nič, asi som to zle napísal ale bude to ako píšeš, presunú sa len archívy na iné úložisko, len tie archívy musím ešte urobiť, lebo ich už nemám v zálohe. Asi som nerátal, že MSTS bude ešte fungovať po 20-ich rokoch...Smile Jediná vec, ktorá sa zmení, bude archív s traťou. Bude to len jeden archív a nie inštalačka.

danci
#13 Vytlačiť príspevok
Pridané 16.01.2021 18:37

Novice

aha, dobre, dakujem za objasnenie. :)

RailMan
#14 Vytlačiť príspevok
Pridané 19.01.2021 20:04
Administrator

Download trate bol obnovený. Trať je zbalená v jednom archíve a nie ako inštalačka ako to bolo predtým. Veľkosť archívu je 1,6 GB.

Pre skopírovním adresárov s traťou a globalom si pôvodné adresáre s traťou a globalom zálohujte.

Za úpravu trate pre ORTS na v1.4 a odstránenie niektorých chýb v trati (oprava nefunkčných návestidiel v Žiari a vo výhybniach, oprava nadjazdu v Žiari a pod.) patrí poďakovanie Francekovi a Poisonovi.

Dotazy k trati smerujte na forum https://forum.msts.cz/index.php?threads/4739/
Upravil RailMan dňa 24.01.2021 13:27

Prejdite na fórum:
Adsense
Prihlásenie
Meno

Heslo

Nie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1

Členov Online: 0

Registrovaní členovia: 185
Najnovší člen: bajzo
Linkbox
Copyright © 2010
This site uses cookies. Web browsing you agree with them. About cookies.
White_n_Light Theme by: Smokeman